IN_BAR$
Copyright MyCorp © 2024
П`ятниця, 29.03.2024, 02:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Найкращі інвестиції в умовах затяжної фінансово-економічної кризи. | Реєстрація | Вхід

Меню сайту




Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Які розваги Вам до вподоби?
Всього відповідей: 58
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Ділова городенка сайт Городенки фото



 

Що робити зі своїми збереженнями, коли довіра до банків, кредитних спілок знецінюється, швидше, ніж сама національна валюта? Куди нести свої заощадження, якщо словом „депозит” тепер лякають навіть дітей?

 

Найголовніше в такій ситуації зробити крок назад, подалі від прірви під назвою „паніка”. Тільки в спокійній, тверезомислячій голові народжуються прості та елегантні способи досягнення фінансового достатку. Як любить повторювати Джимі Роджерс: „Вчіться купувати, коли панують страх і паніка, і продавайте, коли царюють жадність та істерія”

 

Дедалі популярнішим в Україні способом безпечного інвестування стає придбання ювілейних монет від Національного Банку України. І не тільки з дорогоцінних  металів! Величезним попитом користуються звичайний нейзильбер та мельхіор. Ріст ринкових цін у цьому секторі інвестування не можна назвати швидким, як „гепардові стрибки„ валюти на форексі, але прибутковість таких інвестицій можна оцінити хоча б з такого прикладу:

 Ювілейна монета  „80 років проголошення Соборності України” номіналом 2 грн. побачила світ 18.01.1999р. Станом на сьогодні (2008р.) її ринкова вартість складає понад 120 грн. Тобто, за 9 років свого існування її вартість збільшилась в 50 разів, або по 13 з лишнім гривень приросту прибутку в рік! А все почалось лише з двох гривень.

А як Вам монета „Щорічні збори Ради Керуючих ЄБРР у Києві” номіналом 2 грн.(дата карбування 08.05.1998), яку нині можна придбати не менш, ніж за 2800 грн. Вартісний приріст — 280 грн. в рік. (ціни кінця 2007 року початку 2008 року)

 

Правила гри в нумізматиці дуже прості. Є строго визначений тираж монет. Чим він менший, тим більша нумізматична вартість об’єкту колекціонування. Додайте до цього всезростаючу кількість колекціонерів чи просто інвесторів і ринкова ціна їх почне стрімко зростати. Все це схоже на біржову гру. Але набагато легшу і зрозумілішу.

 

Вам не потрібно і вдень і вночі  слідкувати за графіками цін, Вам не страшний дефолт і безробіття. Нумізматика живе за іншими правилами.

 

З чого ж стартувати починаючому інвестору-нумізмату свій шлях до фінансових вершин?

 

Спочатку необхідно вивчити ринок. Для цього було б не зайвим придбати каталог ювілейних монет, де вказано максимум інформації про „об’єкти інвестування”: починаючи від дати і номіналу монети до її ринкової ціни на сьогоднішній день.

 

Отриману інформацію потрібно добре проаналізувати і спробувати зрозуміти логіку формування ринкових цін. Тому що не завжди нумізматична вартість ювілейних монет характеризується виключно тиражем. Наприклад, монета „Микола Лисенко” (дата карбування 26.03.2002) має тираж такий же, як і монета „Літак АН-225 „Мрія” (30.04.2002) — 30 тис. штук, але різниця їх цін — просто разюча. „Мрія” „важча” від „Миколи” на 385 грн. і складає, відповідно, 35 грн. та 420 грн. (ціни кінця 2007 року початку 2008 року)

Маленька підказка. На даному етапі „ювілейного” ринку попитом, а отже й високою колекційною вартістю характеризуються монети із зображенням тварин та рослин, так звана серія „Флора і фауна”: („Орел степовий” номіналом 2 грн., ціна — 470 грн.; „Соня садова” номіналом 2 грн., ціна — 275 грн.) (ціни кінця 2007 року початку 2008 року)

Звісно, що крім цього є і інші „прибуткові монети”. Але про це потрібна окрема  розмова, котра може затягтись не на одну сторінку. При цьому треба наголосити, що кожен повинен розуміти цей ринок по своєму і діяти так, як вважає за потрібне. Бо купуючи якусь ювілейну монету — він тим самим спричиняє зародження нового тренду...

 

Отже, після підготовчого етапу вивчення і аналізу ринку у Вас в голові повинна сформуватись інвестиційна стратегія: „що?” і „скільки?” Ви будете купувати. Це стосується і монет з дорогоцінних металів і менш благородних: нейзильберу та мельхіору.

 

І, нарешті, про те — де ж придбати ювілейні монети. Зазвичай, їх можна придбати в банках, нумізматичних клубах та магазинах, на аукціонах (в тому числі й на Інтернет-аукціонах). Потрібне тільки бажання та деяка початкова сума грошей, яку Ви вирішили вкласти у купівлю.

 

До речі, ювілейні монети - це не тільки гарний спосіб інвестицій, а ще й гарний і справді цінний подарунок. Особливо це стосується колекційних об’єктів із золота та срібла.

 

Для всіх, хто вирішив не втрачати ділову хватку в період зависання економіки і не хоче ризикувати своїми грошима, можуть скористатись нашими послугами:

 

1)      Придбати каталог ювілейних монет НБУ у форматі „Word-документу” (1995-2008р.р.) вартістю 8 грн. (8 wmu на гаманець U448281710782 у системі   WebMoney ) за примірник.

2)      Замовити, згідно нашого каталогу ювілейні монети України.

Доставка по м. Городенка — безкоштовна! В інші міста України — з урахуванням послуг „УкрПошта”.

 

Увага! Якщо Вам незручно здійснювати купівлю при допомозі електронних грошей, ми можемо обговорити інші способи проведення оплати. Деталі можна з’ясувати через листування на електронну скриньку. Пишіть нам на dilova-gorodenka@ukr.net

 

Для здійснення купівлі каталогу: відправте на нашу електронну скриньку запит про бажання  придбати каталог, а також повідомте нам номер гаманця, з якого здійснили переказ коштів.

 

Для придбання ювілейних монет згідно каталогу: відправте на нашу електронну скриньку запит про бажання  придбати монету (назва, номінал, рік карбування та номер у каталозі, а також кількість штук), повідомте нам номер гаманця, з якого здійснили переказ коштів.

Також, додайте контактну інформацію:

П.І.Б

Вулиця, населений пункт (місто/село), область, поштовий індекс

Контактний телефон

счетчик посещений
счетчик посещений