Вітаю Вас Гість | RSS

Відкрита Покутська Ліга "Що? Де? Коли?"

Субота, 20.04.2024, 12:26

Свою діяльність Громадська організація «Відкрита Покутська Ліга «Що. Де. Коли.» офіційно розпочала 17.08.2011р. за активної участі Любомира Музички та Кагляна Олександра, котрі стали Віце-Президентами «ВІП-Ліги». А також величезну роботу по  створенню даної Ліги інтелектуальних ігор провів відомий краєзнавець із Покуття Володимир Никифорук. Правлінням Ліги його було обрано Президентом ГО «Відкрита Покутська Ліга «Що. Де. Коли.»

Першим офіційним турніром, який підготувала і провела ВІП-Ліга, став Турнір із гри «Що? Де? Коли?», присвячений пам’яті видатної постаті України та Австро-Угорщини, адміралу Ярославу Окуневському. Дата проведення Турніру – 28.08.2011р. Даний турнір ГО «ВІП-Ліга» має на меті зробити традиційним.

Починаючи з 2 жовтня 2011 року офіційно розпочато Чемпіонат Городенківського району з гри «Що? Де? Коли?» який тривав до 25 грудня 2011 року. В рамках цього Чемпіонату команди зіграли 6 ігор та сьому фінальну гру за три призових місця. Перше місце виборола команда "Три мости". Друге місце посіли "Агенти впливу". Третє місце зайняла команда з неординарною назвою "Нейронна бомба". Крім того, проведено благочинний турнір на Різдвяно-Християнську тематику зібрані кошти від якого передано дітям сиротам.

Віп-Ліга, також організовує турніри обласного значення. Так, в листопаді 2011 року до вшанування Маркіяна Шашкевича було проведено турнір зі ЩДК для працівників бібліотечних установ 14 районів Івано-Франківської області.

22 січня 2012 року стартував Другий Чемпіонат зі ЩДК Городенківського району. Планується провести 24 гри та 25 фінальну для визначення трьох призерів нового сезону. Починаючи із лютого Віп-Ліга проводитиме обласний турнір серед професійних команд. А в квітні-травні планує організувати Турнір Західно-Українського рівня.

Згідно статуту ВІП-Ліги її метою є сприяння інтелектуальному розвитку всіх верств населення.  Адже науково доведено, що постійні заняття інтелектуальними вправами (інтелектуальні ігри, кросворди, судоку, ерудит, гра Що? Де? Коли?) не тільки роблять людину кмітливішою, але й продовжують якість життя. Саме тому Ліга пропонує всім, не залежно від віку ставати її учасниками.

Переваги для тих хто є учасником ГО «Відкрита Покутська Ліга «Що. Де. Коли.»:

1. Ви зможете брати участь в інтелектуальних іграх, які проводить ГО «ВІП-Ліга» та отримувати цінні призи.
  2. У Вас буде нагода розвинути свої інтелектуальні здібності на спеціальних тренінгах. Ми пропонуємо різні програми для різних вікових категорій (від 12 і до 65 років).
  3. Із учасників «ВІП-Ліги», котрі досягли гарних результатів у внутрішніх іграх Ліги ми формуємо команди, котрі будуть брати участь не тільки в Національних турнірах, але й міжнародних іграх. А це поїздки до країн ближнього (Росія, Латвія та ін.) та дальнього зарубіжжя (США, Ізраїль, Німеччина тощо).

Вступ до Ліги може бути не тільки індивідуальним, але й клубним. Тобто, Ваш клуб чи будь-яке інше об’єднання може стати учасником «ВІП-Ліги». Для цього Вам потрібно зв’язатись із керівництвом одним із наступних способів:

телефоном: 0993150155